Plecak dla indywidualisty część druga

/

Skórzany plecak do pracy

W biznesowym designie nie ma mowy o dzianinowych czy też tekstylnych materiałach na plecaki i torby. Na takie coś możemy pozwolić sobie tylko po pracy na wyjścia ze znajomymi, na pewnych stanowiskach jednak obowiązują klasyczne zasady ubioru i dodatków.

Jednak czy to oznacza nudne, nijakie fasony i modele?

Niekoniecznie, ponieważ dzięki pomysłom i śmiałym innowacjom projektantów można dziś znaleźć ciekawe propozycje dla biznesmenów. Jeśli postawimy na oryginalne dodatki, ale z klasą, to styl biurowy stanie się prawdziwa przygodą modową. Ważną role pełni tutaj kolor , najbardziej uniwersalny jest czarny, jednak sporą popularnością cieszy się także granat, odcienie brązu oraz szarości. Plecak skórzany to znakomita alternatywa dla osób pracujących jako menadżerowie czy handlowcy, a lubiących aktywny tryb życia.

Wygoda noszenia plecaków skórzanych

Plecak skórzany to dodatek jaki możemy zabrać zarówno do biura, jak i na wieczór z kolegami w barze. Sprawdzi się w każdej sytuacji i zawsze doda nam szyku i elegancji. Do plecaka pasuje marynarka, koszula czy też elegancki sweter. Plecak noszą osoby pewne siebie, podążające za najnowszymi trendami w modzie i lubiący wyróżniać się w tłumie. Jeśli do tej pory nie przekonałeś się całkowicie do plecaka, spróbuj z modelem wykonanym ze skóry i materiału tekstylnego, który przypomina nieco szkolne tornistry, ponieważ taki plecak doda uroku każdemu. Na rynku znajdziemy sporo marek producenckich, które w swojej ofercie maja plecaki w wielu wydaniach.

Skórzany plecak

Futrzane plecaki kontra zima

Czy skórzany plecak wykończony futerkiem pasuje do nowoczesnego mężczyzny?

Tak jeśli będziemy przestrzegać kilku zasad, tj. unikajmy sportowych gadżetów i dodatków przy tym zestawie. Bardzo dobrym wyborem będą natomiast ubrania i dodatki w stylu etno, które znakomicie komponują się ze skóra i futrem.

Kolorami dominującymi w kolekcjach skórzanych plecaków na zimę są wszystkie odcienie szarości. Ciekawie będzie wyglądał plecak w szarościach z dodatkami w kolorach ciepłego bordo , natomiast nie należy łączyć takiego plecaka ze sportowymi stylizacjami. Dla osób nie będących zwolennikami futer, ciekawa propozycją jest plecak ze wstawkami z włosia.

Dziś plecak przestał kojarzyć się tylko ze szkołą i wyprawami w góry. Śmiało wkroczył do biur i na salony, a my tylko możemy się z tego cieszyć i korzystać. Warto na kilka dni pożegnać się z klasyczną aktówką i wprowadzić powiew świeżości w swój image.